تلفن پشتیبانی: ۲۲۲۲۳۶۷۰ ، ایام تعطیل: ۰۹۲۰۲۲۰۳۶۷۰
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تعهدات

New Page 2
 

 

فروشنده : سامانه فروش اینترنتی شرکت ترانه شرقی با نام تجاری بلیط آنلاین و مراکز فروش اعلام شده از طرف  ترانه شرقیخریدار : شخص حقیقی یا حقوقی ثبت کننده سفارش و یا استفاده کننده از خدمات ارائه شده بر روی پایگاه اینترنتی بلیط آنلاین

 

۱- فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.

۲- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل بلیط ها را در اختیار خریدار قرار دهید.

۳- فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری فرم های با قابلیت چاپ با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارد.

۴- فروشنده بعنوان مرکز فروش موظف است بلیط را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

۵- فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن بلیط خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل ارسال کننده دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به ارسال کننده و در طی عملیات ارسال به عهده مرکز فروش بلیط می باشد و شرکت ترانه شرقی بعنوان کارفرما و نماینده از طرف خریدار خسارت وارده به مشتری را از آن مرکز فروش دریافت می نماید .

۶- فروشنده تمام سعی خود را دارد تا کالایی با کیفیت را جهت فروش در سایت معرفی کند .

۷- فروشنده موظف است در صورت اشتباه از طرف خود ، اشتباه خود را اصلاح و بلیط مورد درخواست شده را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای ارسال نماید.

۸- فروشنده مسئول آموزش و نحوه استفاده با بلیط خریداری شده نمیباشد ولی تا حد ممکن تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل مشتری می نماید.

۹- مراکز فروش در قبال اشتباه از کپی بلیط خریدار موظف به پاسخگویی و جبران خسارات مالی خریدار می باشند .

۱۰- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق ارسال با پیک در اختیار فروشنده قرار دهد.

۱۱- هزینه ی ارسال به عهده خریدار میباشد.

۱۲- خریدار موظف است بلیطی که توسط سایت یا مراکز فروش تهیه می نماید را بخوبی نگهداری کرده و از مخدوش شدن بارکدهای مندرج بر روی کاغذ جلوگیری کند ، در هنگام ورود به سالن در صورت ناخوانا بودن بارکدها شرکت ترانه شرقی مسئولیت در قبال آن ها نداشته و از ورود افراد در شرایط نا سالم می تواند جلوگیری کند.

۱۳- خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده ( یا مراکز فروش بلیط )  و در وضعیت آماده به ارسال نمیتواند درخواست انصراف سفارش را نماید.

۱۴- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور ارسال وجه کالا و هزینه ارسال را نقداً و یکجا به مامور پست پرداخت نماید. (درصورتی که هزینه کالا قبلاً از طریق کارت اعتباری پرداخت شده باشد نیازی به پرداخت هیچگونه وجهی نمیباشد)

۱۵- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور ارسال کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده عدم سفارش خواسته شده و یا مخدوش بودن بلیط ها از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت مخدوش بودن بلیط ها و ارسال نامناسب سفارش را بعد از دریافت بلیط توسط خریدار به عهده نمیگیرد)

۱۶- خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور ارسال در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت بلیط ( ها ) حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه مرکز فروش تماس مجدد حاصل کرده و نشانی جدید را به مراکز فروش اعلام نماید و هزینه ارسال مجدد بعهده خریدار می باشد ).

۱۷- در صورتی که خریدار از قبول بلیط (ها)  کند و یا به فروشنده جهت دریافت بلیط (ها) مراجعه نکند موظف است خسارت و هزینه ارسال را پرداخت نماید و این امور قابل پیگیری از مراجع قانونی است .

۱۸- بلیط (ها) خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) میباشد.

۱۹- خریدار در صورت خرید مستقیم از روی سایت بلیط آنلاین می بایستی نکات زیر را رعایت کند :

 

در صورتی که بلیط ها لاشه نداشته و مستقیماً از روی سایت چاپ می شود

- خریدار با همان بلیط چاپ شده می تواند وارد سالن شود ، ورود افراد از طریق بارکد مندرج بر روی بلیط ها انجام خواهد شد ، دقت فرمایید که چاپ بلیط ها را بدرستی انجام دهید ( شرکت ترانه شرقی هیچگونه مسئولیتی در قبال چاپ نادرست نخواهد داشت )

- در صورتی که تعداد بلیط های خریداری شذه بیش از یک بلیط است مشخصات یک نفر از کسانی که در روز برگزاری حضور دارد را در فرم های مشخصات فردی ثبت کرده تا بر روی بلیط درج شود .

- در صورت مشاهده کپی از یک بلیط پیگرد قانونی بعنوان مجرم در واحد نیروی انتظامی مستقر در محل برگزاری انجام و با فرد متخلف طبق قانون جرایم رایانه ای توسط نیروی انتظامی برخورد و به مراجع قضایی تحویل داده خواهد شد.

- خریدار می تواند از بلیط (های) خود بر روی سایت خروجی Pdf تهیه کرده و بر روی موبایل و یا کلیه وسایلی که قابلیت خواندن فرمت Pdf را داشته باشند ذخیره کند و در هنگام چک شدن بلیط قسمت بارکد را بر روی Reader قرار داده و وارد سالن شوند.

- کارت شناسایی فردی که بلیط با نام و کد ملی او صادر شده است جهت اتفاقات خاص در روز برگزاری همراه خریدار باشد.

- در صورتی که بلیط خود را گم و یا مخدوش کرده اید می توانید به صفحه من > شرح خرید > بلیط های پرداخت شده مراجعه کرده و بلیط های خود را مجدداً چاپ نمایید . *** حتماً دقت کرده تا از یک بلیط در روز برگزاری کپی دومی موجود نباشد زیرا بعنوان مجرم و متخلف تلقی می گردید و طبق شرایط توضیح داده شده با شما برخورد خواهد شد*** ( در بخش بلیط های پرداخت شده اگر بیش از یک بلیط خریداری نموده اید آن ها را بصورت تک تک خواهید دید و در صورت چاپ هر کردام کلید مشاهده و چاپ را فشار دهید )

 

در صورتی که بلیط ها لاشه دار باشند

- خریدار پس از انتخاب صندلی و سفارش خرید فاکتور خود را چاپ خواهد نمود و در قبل از پرداخت هزینه می بایستی گزینه نوع دریافت لاشه های بلیط را علامت زده در غیر اینصورت سیستم بصورت پیش فرض دریافت حضوری را برای حریدار انتخاب می کند .

- خریدار در صورت انتخاب حضوری می بایستی در ساعات کاری فروشنده ( 9:30 الی 18 ) به نشانی فروشنده ( شرکت ترانه شرقی : تهران ، بلوار میرداماد ، میدان محسنی ، خیابان شاه نظری ، خیابان دوم ، پلاک 22 ، واحد 26 ) مراجعه و لاشه بلیط های خود را دریافت نماید .

- خریدار در صورت انتخاب گزینه ارسال با پیک می بایستی منتظر تماس از فروشنده باشد تا ساعت ارسال و نشانی ارسال با خریدار هماهنگ شود . لازم به توضیح است که در صورت عدم تماس از فروشنده طی 48 ساعت پس از سفارش ، خریدار می بایستی با فروشنده تماس گرفته و با رائه شماره خرید ( فاکتور ) خود ، مراتب را جهت دریافت لاشه (های) بلیط(های) خود پیگیری نماید . ( هزینه ارسال و یا تردد برای مراجعه حضوری بعهده خریدا می باشد و در قسمت ارسال با پیک طبق قوانین ذکر شده در بالا با خریدار برخورد خواهد شد )

 

شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب مینماید.

 

 
چاپ مجدد بلیط های کنسرت
اطلاعات مورد نیاز برای خرید اینترنتی
<
شماره کارت بانکی
<
رمز دوم ( رمز اینترنتی )
<
شماره CW2
<
تاریخ انقضاء کارت
اشتراک رایگان در خبرنامه
اطلاع از تاریخ کنسرت ها و فروش بلیط
مرور بهتر با
فایرفاکس   اینترنت اکسپلورر  
نماد اعتماد الکترونیک
logo-samandehi

کلیه کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند
و فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است
طراحی شده در دپارتمان انفورماتیک نسخه : 4.0.6.7
شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی 1397-1371